T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Bahçelievler Aydın Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

VELİ RANDEVU SİSTEMİ BAŞLADI...

Milli Eğitim Bakanlığımız, velilerin okul müdürü ve öğretmen görüşmelerini dijital ortama taşıyan ‘Veli Randevu Sistemi’ni 28.03.2024 tarihi itibariyle hayata geçirdi. Artık veliler, öğretmen görüşmeleri için e-devlet kullanıcı bilgileriyle okulumuz internet sitesinden randevu alabilecek...

Okulumuz https://aydindoganlisesi.meb.k12.tr/ internet adresinden Bağlantılar bölümünde bulunan Okuldan Randevu Al sekmesinden e-devlet kullanıcı bilgileriyle okulumuz idareci ve öğretmenlerinden randevu oluşturabilmektedir. 

28-03-2024İlk adım veliler okulumuz  internet sitesine (https://aydindoganlisesi.meb.k12.tr/ ) girecek. Ardından veli e-devlet kullanıcı bilgisiyle sisteme giriş yapılacak. Öğretmenin adı soyadı ve branşını seçecek ardından randevu tarihini seçecek. Randevu al butonuna basıp randevusunu oluşturacak. Öğretmenle aldığı randevuyu hemen altından görebilecek.

Randevu alınacak haftadan önceki cuma günü öğle saatine kadar sistem açık tutulacak. Aynı gün öğleden sonra ise okul yönetimleri öğretmenlere randevu saatlerini bildirecek. Veli, sistem üzerinden giriş yaptıktan sonra randevu talep edebildiği gibi aktif ve eski randevularını görebilecek. Aynı zamanda günü gelmemiş randevusunu iptal edebilecek.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 28.03.2024 - Güncelleme: 28.03.2024 15:25 - Görüntülenme: 124
  Beğen | 0  kişi beğendi